Het team van de Schakel

We stellen ons aan u voor:

Schakel 1 (Vondellaan)

  • Groep 1/2a: juf Crista de Haan (ma, di en do) en juf Marieke Bakuwel (wo en vr)
  • Groep 1b/2c: juf Elles Stoffer (ma, di, wo en vr) en juf Marieke Bakuwel (do)
  • Groep 2/3b: juf Dieke Waardenburg (ma en di) en juf Yvonne ten Hove (wo, do en vr)
  • Groep 3a: juf Gerrie Zethoven (ma, di, wo en do) en juf Dieke Waardenburg (vr)

Schakel 2 (Busken Huetlaan)

  • Groep 4a: juf Marjolein van de Geest (ma, do en vrij) en juf Manon Nieland (di en wo)
  • Groep 5a: juf Hanneke van der Gaag (ma en di) en juf Denise Spring in ’t Veld (wo, do en vr)
  • Groep 5/6b: meester Maarten van Putten (ma, di, wo, do en vr) en juf Annemarie ter Beek (LIO – ma, di en wo)
  • Groep 6a: meester Jarno Schouten (ma, di, wo en vr) en meester Arjan de Zeeuw (do)
  • Groep 7a: juf Rinske van Straalen (ma, wo, do en vr) en meester Arjan de Zeeuw (di)
  • Groep 8a: juf Daniëlle van de Glind (ma, di, do en vrij) en meester Arjan de Zeeuw (wo)
  • Groep 8b: meester Edwin Vierhout (ma, di, wo en do) en juf Manon Nieland (vr)
Teamfoto 2022-2023

Ruud Vogel

Directeur van CBS de Schakel (ma, di, wo en do)

ruudvogel@stichtingvco.nl

Herma van den Ham

Intern begeleider (gr. 1-4) van CBS de Schakel

hermavandenham@stichtingvco.nl

Annebeth van Ede

Intern begeleider (gr. 5-8) van CBS de Schakel

annebethvanede@stichtingvco.nl

Judith K.

Judith Koster

Directeur van CBS de Schakel (di, vr)

judithkoster@stichtingvco.nl

Dieke Waardenburg

Coördinator groep 1-3 van CBS de Schakel

diekewaardenburg@stichtingvco.nl

Edwin Vierhout

Coördinator groep 4-8 van CBS de Schakel

edwinvierhout@stichtingvco.nl

Verder stellen we u graag voor aan:

  • juf Melissa de Reuver (onderwijsassistent op di, do (Schakelklas) en vr)
  • juf Maddy de Bruin (onderwijsassistent op do (Schakelklas) en vr)
  • juf Christa Blankesteijn (leescoördinator op ma en do)
  • juf Rita den Ouden (onderwijsassistent op ma en wo)
  • meester Tijmen van Steinvoorn (vakleerkracht gymnastiek op di en wo)
  • meester Jarno Schouten (leider Lighthouseteam op do)
  • meester Edwin Vierhout (digitale geletterdheid op vr)
  • juf Daniëlle van de Glind (gedragsspecialist)
  • juf Hanneke van der Gaag (meerbegaafdheidsspecialist)
  • juf Rinske van Straalen (rekenspecialist op di)
  • juf Marjolein van de Geest (leesspecialist op vr middag)
  • juf Sabrina Burger (administratie op ma morgen en do morgen)
  • meester Ron Brand (conciërge S1 op di en wo)
  • meester Alex Schurink (conciërge S2 op do)
  • juf Afi Hoogendoorn (schoonmaak S1 op ma, di, wo, do en vr)
  • juf Cuc Nguyen (schoonmaak S2 op ma, di, wo, do en vr)
  • meester Peter Spaan (tuinonderhoud op wisselende dagen)
  • juf Moniek Jonker (coördinator tussenschoolse opvang Brood en Spelen op ma, di, do en vr)
  • juf Kirsten de Haan (medewerker BSO op ma, di, wo, do en vr)
  • juf Paula Groen (taalstimulering op de di ochtend)
  • juf Herma van den Ham (vertrouwenspersoon op ma, di, wo en do)
  • meester Maarten van Putten (vertrouwenspersoon op ma, di, wo, do en vr)

Wij maken u graag wegwijs op de school of maken kennis tijdens een gesprek.

Ik wil kennis maken