Het team van de Schakel

We stellen ons aan u voor:

Schakel 1 (Vondellaan)

  • Groep 1/2a: juf Crista de Haan (ma, di en do) en juf Elles Stoffer (wo en vr)
  • Groep 1/2b: juf Patricia Moet (ma en di) en juf Marieke Bakuwel (wo, do en vr)
  • Groep 1c: juf Lydia Schuiteman (ma en di morgen) en juf Anouk van de Pol (di middag, wo, do en vr)
  • Groep 3a: juf Marloes van der Harst (ma en di morgen) en juf Dieke Waardenburg (di middag, wo, do en vr)
  • Groep 3b: juf Elles Stoffer (ma en di) en juf Yvonne ten Hove (wo, do en vr)

Schakel 2 (Busken Huetlaan)

  • Groep 4a: juf Marion Gerritsen (ma, di en wo) en juf Marjolein van de Geest (do en vr)
  • Groep 4b: juf Dieke Waardenburg (ma) en juf Gerrie Zethoven (di, wo, do en vr)
  • Groep 5a: juf Hanneke van der Gaag (ma en di) en juf Rinske van Straalen (wo, do en vr)
  • Groep 5b/6b: meester Jarno Schouten (ma, di, wo, do en vr)
  • Groep 6a: meester Nataniël van der Meulen (ma, di en wo) en meester Maarten van Putten (do en vr)
  • Groep 7: meester Edwin Vierhout (ma, do en vr) en meester Maarten van Putten (di en wo)
  • Groep 8: juf Rinske van Straalen (ma) en meester Michiel van Dijk (di, wo, do en vr)

Ruud Vogel

Directeur van CBS de Schakel

ruudvogel@stichtingvco.nl

Herma van den Ham

Intern begeleider S1 van CBS de Schakel

hermavandenham@stichtingvco.nl

Annebeth van Ede

Intern begeleider S2 van CBS de Schakel

annebethvanede@stichtingvco.nl

Yvonne ten Hove

Coördinator S1 van CBS de Schakel

yvonnetenhove@stichtingvco.nl

Marion Gerritsen

Coördinator S2 van CBS de Schakel

mariongerritsen@stichtingvco.nl

Verder stellen we u graag voor aan:

  • juf Melissa de Reuver (onderwijsassistent groepen 1 en 2 op do en vr)
  • juf Maddy de Bruin (onderwijsassistent op alle ochtenden en do middag)
  • juf Driesje Polinder (leesbegeleider groepen 3 op di morgen en do morgen)
  • juf Petra Klijntunte (onderwijsassistent groepen 3 en 4 op ma, di en vr)
  • juf Dinette Fijan (ondersteuning in groep 7)
  • juf Christa Blankesteijn (leescoördinator op ma en di)
  • juf Daniëlle van de Glind (Pabo stagiair in groep 8 op ma en di)
  • juf Rita den Ouden (onderwijsassistent in groep 7 op ma en wo)
  • juf Rinske van Straalen (ondersteuning in groep 8)
  • meester Tijmen van Steinvoorn (vakleerkracht gymnastiek op di en vr morgen)
  • juf Marloes van der Harst (gedrags- en begaafdheidsspecialist op di middag en wo om de week)
  • juf Marjolein van de Geest (leesspecialist op vr middag)
  • juf Corrie Dusseljee (administratie op do)
  • meester Ron Brand (conciërge op ma, di en do)
  • juf Leyla Tas (schoonmaak S1 op ma, di, wo, do en vr)
  • juf Cuc Nguyen (schoonmaak S2 op ma, di, wo, do en vr)
  • meester Peter Spaan (tuinonderhoud op wisselende dagen)
  • juf Esther Beek (coördinator tussenschoolse opvang Brood en Spelen op ma, di, do en vr)
  • juf Herma van den Ham (vertrouwenspersoon op ma, di, wo en do)
  • juf Patricia Moet (vertrouwenspersoon op ma en di)

Wij maken u graag wegwijs op de school of maken kennis tijdens een gesprek.

Ik wil kennis maken